Магістерський фотомистецький проєкт «Розвиток українського кінопрокату на Львівщині як складова кіновиробництва в Україні»
DOI:
https://doi.org/10.31866/2617-2674.5.1.2022.257185Анотація
Авторська ідея. Ідея цього магістерського фотомистецького проєкту полягала в тому, щоб привернути увагу до розвитку та занепаду кінотеатрів на Львівщині. Кіно з моменту свого зародження справило великий вплив на людину, його розвиток, становлення, не раз повертало хід історії. Кінотеатри – це місце, де можна зустріти його диво віч-на-віч, доторкнутися до нього. Проте в якому стані зараз українські кінотеатри? Хто ще туди ходить? Чи можна сказати, що на початку ери Інтернету кінотеатри – це пережиток минулого, який зараз відіграє лише символічну роль? Відвідавши кінотеатри Львівщини, поспілкуючись із співробітниками та відвідувачами, спробували відповісти на ці запитання, перш за все, для себе. Дослідження розвитку українського кінопрокату є дуже важливими в сучасних умовах, оскільки є невід’ємною складовою, базовою основою кінематографа, що в свою чергу є пріоритетом державної політики в гуманітарній сфері та визначається Законами України «Про культуру», «Про кінематографію» тощо. Успішний, прибутковий кінопрокат — це фінансова платформа для розвитку кіновиробництва. Тому поглиблений аналіз шляхів і напрямів кінопрокату, дослідження умов формування та успішної реалізації його потенціалу, вивчення та висвітлення ефективних засад існування кіномережі, побудова прогнозних моделей її подальшого функціонування є актуальними та необхідними для соціально-економічого і політичного розвитку суспільства.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори зберігають авторські права на статтю та одночасно надають журналу право його першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану статтю з обов’язковим посиланням на її авторів та першу публікацію.
Журнал дозволяє авторам зберігати авторські права і права на публікації без обмежень.
Автор опублікованої статті має право поширювати інформацію про неї та розміщувати посилання на роботу в електронному репозитарії установи.