Магістерський фотомистецький проєкт «Розвиток українського кінопрокату на Львівщині як складова кіновиробництва в Україні»

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.31866/2617-2674.5.1.2022.257185

Анотація

Авторська ідея. Ідея цього магістерського фотомистецького проєкту полягала в тому, щоб привернути увагу до розвитку та занепаду кінотеатрів на Львівщині. Кіно з моменту свого зародження справило великий вплив на людину, його розвиток, становлення, не раз повертало хід історії. Кінотеатри – це місце, де можна зустріти його диво віч-на-віч, доторкнутися до нього. Проте в якому стані зараз українські кінотеатри? Хто ще туди ходить? Чи можна сказати, що на початку ери Інтернету кінотеатри – це пережиток минулого, який зараз відіграє лише символічну роль? Відвідавши кінотеатри Львівщини, поспілкуючись із співробітниками та відвідувачами, спробували відповісти на ці запитання, перш за все, для себе. Дослідження розвитку українського кінопрокату є дуже важливими в сучасних умовах, оскільки є невід’ємною складовою, базовою основою кінематографа, що в свою чергу є пріоритетом державної політики в гуманітарній сфері та визначається Законами України «Про культуру», «Про кінематографію» тощо. Успішний, прибутковий кінопрокат — це фінансова платформа для розвитку кіновиробництва. Тому поглиблений аналіз шляхів і напрямів кінопрокату, дослідження умов формування та успішної реалізації його потенціалу, вивчення та висвітлення ефективних засад існування кіномережі, побудова прогнозних моделей її подальшого функціонування є актуальними та необхідними для соціально-економічого і політичного розвитку суспільства.

Біографії авторів

Олександр Безручко, Київський національний університет культури і мистецтв

Доктор мистецтвознавства, професор

Наталія Качмар, Київський університет культури

Магістрантка кафедри кіно-, телемистецтва

##submission.downloads##

Опубліковано

2022-06-01

Як цитувати

Безручко, О., & Качмар, Н. (2022). Магістерський фотомистецький проєкт «Розвиток українського кінопрокату на Львівщині як складова кіновиробництва в Україні». Вісник Київського національного університету культури і мистецтв. Серія: Аудіовізуальне мистецтво і виробництво, 5(1), 104–121. https://doi.org/10.31866/2617-2674.5.1.2022.257185

Номер

Розділ

ФОТОМИСТЕЦТВО