Фотомистецький проєкт «Жіночий багатокомпонентний асоціативний образ "Цвіт папороті"». Частина 1
DOI:
https://doi.org/10.31866/2617-2674.4.2.2021.248776Анотація
Авторський задум. В чому ж полягає феномен «цвітіння папороті», якщо за науковими даними папороть не цвіте і не утворює суцвіть. Квітка папороті у східнослов’янській міфології має характер чарівної рослини, що надає людині магічної сили. За допомогою квітки папороті, той хто володіє цією квіткою ( має її) міг розуміти мову тварин і дерев, бачити заховані під землею дорогоцінні скарби, зцілювати людей від різних хвороб, передбачати майбутнє тощо. Вважається, що цвіт папороті можна зустріти тільки в ніч на Івана Купала. Це свято традиційне в Україні і назване на честь християнського святого Івана Хрестителя, але бере свій початок у далекому минулому від язичницького.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори зберігають авторські права на статтю та одночасно надають журналу право його першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно поширювати опубліковану статтю з обов’язковим посиланням на її авторів та першу публікацію.
Журнал дозволяє авторам зберігати авторські права і права на публікації без обмежень.
Автор опублікованої статті має право поширювати інформацію про неї та розміщувати посилання на роботу в електронному репозитарії установи.